Leuk nieuws! Niet alleen voor de ouders maar ook zeker voor de kinderen

2018/09/27, donderdag
news

Leuk nieuws! Niet alleen voor de ouders maar ook zeker voor de kinderen

Dominique van den Broek komt ons team versterken! Dominique is in 2012 afgestudeerd als tandarts aan de Rijksuniversiteit Groningen. Sindsdien volgt ze elk jaar verschillende cursussen; voornamelijk over wortelkanaalbehandelingen en kindertandheelkunde.

2018/09/27, donderdag

Dominique van den Broek komt ons team versterken! Dominique is in 2012 afgestudeerd als tandarts aan de Rijksuniversiteit Groningen. Sindsdien volgt ze elk jaar verschillende cursussen; voornamelijk over wortelkanaalbehandelingen en kindertandheelkunde.

Dominique heeft dan ook affiniteit en ervaring met het behandelen bij kinderen. Vanaf volgende week zal Dominique op de Donderdagen aanwezig zijn, dit zal in de toekomst uitgebreid worden met de Maandagen.

Mocht u een afspraak willen inplannen bel dan naar 070-7796140 of stuur een email naar tcbrigantijn@gmail.com.

terug naar nieuws & evenementen

Behandelingen